sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

Dnia 12 kwietnia w naszej szkole odbył się kolejny Przegląd Małych Form Teatralnych. Tym razem wzięły w nim udział klasy gimnazjalne. Uczniowie postawili na humor, ale z morałem. Popisali się sporą fantazją w wyborze kostiumów. Odkryliśmy kilka nowych talentów aktorskich. Decyzją JURY w składzie: p.Ewelina Darul, p.Aleksandra Kubis-Szlachta oraz przedstawiciel samorządu uczniowskiego Maciek Malik, tegoroczny Przegląd wygrała klasa Ia przedstawieniem pt. "Internet to nie wszystko". Drugie miejsce zajęła klasa Ic i ich "Czerwony Kapturek - nowa historia". Z kolei miejsce trzecie przypadło przedstawieniu pt. "Kopciuszek inaczej" w wykonaniu klasy Ib. JURY przyznało również wyróżnienie za osobowość sceniczną Miłoszowi Sadowskiemu z klasy IIIb.
Laureatom gratulujemy! Zdjęcia można zobaczyć w Galerii.
Aleksandra Robaszkiewicz  

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony