sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

28 kwietnia na trzeciej godzinie lekcyjnej odbyła się akademia z okazji uchwalenia Konstytucji 3 maja. Uroczystość została przygotowana przez uczniów klasy 4a, 4b, 5c i Ib gimnazjum. W trakcie akademii nawiązano również do obchodzonego 2 maja Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Po części oficjalnej czworo uczniów wzięło udział w turnieju historycznym "Co wiesz o Konstytucji 3 maja?" Turniej prowadziła Pani Joanna Gorzela. Uczestnicy musieli odpowiedzieć na losowo wybrane pytania, ponumerowane od 1 do 16. W roli eksperta historycznego wystąpiła Pani Beata Machaj. Uczniowie wykazali się bardzo dużą wiedzą, odpowiadając prawidłowo na większość pytań.

Beata Machaj 

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony