sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

W upalny wtorek odwiedziliśmy jedno z  najpiękniejszych miast świata. Zwiedzanie zaczęliśmy od wizyty w Muzeum Narodowym -Pałacu Biskupa Erazma Ciołka, gdzie dowidzieliśmy się jak powstają rzeźby, a następnie sami zabawiliśmy się w dawnych artystów. Podczas wycieczki nie mogło zabraknąć wizyty na Wawelu i zejścia do jamy Smoka Wawelskiego. Wszyscy, jednak zgodnie twierdzimy, że największą atrakcją był rejs statkiem po Wiśle. Nie zabrakło też czasu na chwilę słodkości :) Bardzo zmęczenie, ale szczęśliwi i zadowoleni wróciliśmy wieczorem do szkoły. Z niecierpliwością czekamy na następną wycieczkę w przyszłym roku szkolnym.
20 06 17  20 06 17 2

 Sandra Jakubowska​ 

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony