sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

 

kosz      15 września uczniowie naszej szkoły wzorem lat ubiegłych wzięli udział w corocznej akcji Sprzątanie świata. Każdy zespół klasowy wraz z nauczycielami otrzymał rękawiczki ochronne i kolorowe worki do selektywnej zbiórki odpadów. Uczniowie aktywnie porządkowali tereny na naszym osiedlu oraz  wokół szkoły, pokazali iż potrafią wspólnie działać. Poprzez taką formę aktywności dążymy do uświadomienia, jak każdy może wpływać na środowisko, na ilość wytwarzanych odpadów każdego dnia. 

Renata Blicharska  

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony