sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

     W dniu siódmego października grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w górskiej wycieczce. Tym razem wędrowaliśmy z Czantorii, na którą wjechaliśmy kolejką linową z Ustronia, na Stożek. Początkowo pogoda była nie najlepsza, ale bardzo szybko się poprawiła. W czasie wędrówki towarzyszyły nam przepiękne jesienne widoki. Po drodze odpoczywaliśmy w schronisku na Soszowie i na Stożku Wielkim, gdzie posililiśmy się. Wyprawę zakończyliśmy w Wiśle Głębcach. Pokonaliśmy 17 km, robiąc 26 tysięcy kroków. Wszyscy uczestnicy wykazali się dobrą kondycją i wspaniałym humorem. Zapraszamy do udziału w kolejnych wyprawach.
Zdjęcia można zobaczyć w Galerii.

Agnieszka Brzezina, Katarzyna Sordyl  

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony