sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

AP X2017 Kolejny rok szkolny z Akademią Przyszłości otwarty! Tegoroczna inauguracja odbyła się 14.10.2017 r. na Stadionie GKS-u. Pogoda nam dopisała. GKS-ik towarzyszył nam podczas całej uroczystości. Gościem specjalnym była osoba, która występuje w aktualnej edycji "Mam talent". Zaprezentowała nam cuda, jakie można wyczarować z baniek mydlanych. Wszyscy nasi studenci otrzymali swoje indeksy oraz drobne upominki. Dziękujemy za wspaniałą imprezę.

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony