sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

     26 października 2017 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w bardzo ciekawych warsztatach plastycznych na Stadionie Śląskim. Czy kolory boiska mogą stać się inspiracją do stworzenia dzieła? Podczas warsztatów na prawdziwym stadionie udowodniliśmy, że te barwy to fantastyczna okazja do kreatywnej i twórczej rozgrywki. Rozruszaliśmy sprawne mięśnie naszych dłoni, bo rysowaliśmy kredą, pastelami, ale też palcami! Pozaziemskie Mistrzostwa, Kwadratowa piłka do gry w nogę? Boisko z księżycowego pyłku? Miękkie jak wata cukrowa ciężary? To wszystko zobaczyliśmy oczami wyobraźni. Poznaliśmy technikę kolażu, uwieczniliśmy wszystkie najbardziej odlotowe pomysły.
     Dziękujemy bardzo za wspaniale spędzony czas i niesamowite przeżycia na murawie stadionu.

stadion1  stadion2 stadion3

Barbara Gawlas  

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony