sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

      W dniu 3 listopada uczniowie klasy 4 c uczestniczyli w warsztatach Poznajemy muzeum organizowanych przez Muzeum Śląskie. W trakcie zajęć dzieci poszerzyły wiedzę na temat pracy konserwatorów i archeologów oraz zobaczyły stałe i czasowe wystawy sztuki współczesnej. Największym zainteresowaniem uczniów cieszyła się sala imitująca pracę górników w kopalni oraz górnicze eksponaty . Uwagę dzieci przykuły również rzymskie monety oraz kości mamuta. W trakcie zajęć dzieci słuchały wykładu Pani Przewodnik, uzupełniały ćwiczenia na kartach pracy, rozwiązywały zagadki oraz samodzielnie poszukiwały opisywanych eksponatów. Mamy nadzieję, że kolejne warsztaty, na które już wkrótce planujemy się wybrać, będą pobudzały dzieci do samodzielnego działania i zdobywania wiedzy oraz motywowały do rozwijania własnej twórczość i wcielania w życie swoich pomysłów.

Barbara Żmija  

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony