sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

ms xi 2017

W popołudniowy wtorek, 7.11. 2017 r., w ramach realizacji Programu "Dzieci Tysiąclecia-Integracja" uczniowie klasy pierwszej wybrali się do Muzeum Śląskiego w Katowicach. Dzieci obejrzały ekspozycje stałe i czasowe, wzięły udział w grach interaktywnych. Zainteresowanie wzbudziły stroje galowe i robocze górników, naczynia i narzędzia przez nich używane. Uwagę przykuwały też kolorowe zdjęcia, rzeźby i obrazy. Po wyjściu z Muzeum uczniowie mieli okazję zobaczyć wieżę widokową i kolorową fontannę, przy której koniecznie należało zrobić zdjęcie.

I. Etryk, E. Stanek 

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony