sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

   W sobotę 25 listopada w ramach realizacji Programu Dzieci Tysiąclecia – Integracja byliśmy w kinie na filmie „Coco”. Mały Miguel zafascynowany grą na gitarze marzy o tym, by pójść w ślady swojego muzycznego idola, Ernesto de la Cruz. Niestety, jego planów nie pochwalają najbliżsi. Chłopiec w pogoni za swoją pasją i wbrew rodzinnemu zakazowi muzykowania w tajemniczych okolicznościach trafia do niezwykłej Krainy Zmarłych, gdzie odkrywa historię swojej rodziny…..

   Film z piękną muzyka, niesamowitym otoczeniem i przesłaniem, że „Rodzina jest najważniejsza..” będzie doskonałym wyborem nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych.

bałwan W tym dniu obejrzeliśmy również pokaz krótkometrażowej produkcji Disneya „Kraina lodu. Przygoda Olafa” ukazująca losy zabawnego bałwanka, który zauważa, że świąteczne tradycje przestają być dla nas istotne. Postanawia to zmienić i przywrócić zwyczaj ich celebrowania...

Zrobiło się świątecznie! Zatem, dziękując wszystkim uczestnikom za udział, zapraszamy na następne kinowe „świąteczne” wyjście.

Organizatorzy: A.Brzezina, B.Ogórek  

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony