sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

  Dnia 27 listopada w Naszej Szkole odbył się pierwszy etap konkursu Marszałek Piłsudski - 150. rocznica urodzin. Konkurs został objęty Honorowymi Patronatami Prezydenta Miasta, Instytutu Pamięci Narodowej oraz Muzeum Historii Katowic. Uczniowie zmagali się z pisemnym testem nt. życia, polityki oraz twórczości Józefa Piłsudskiego. Prace konkursowe były sprawdzane przez Komisję, w składzie której zasiadali: dr Miłosz Skrzypek reprezentujący Uniwersytet Śląski, mgr Ewelina Małachowska - pracownik Instytutu Pamięci Narodowej oraz mgr Michał Dzióbek - pracownik Muzeum Historii Katowic.
Miło Nam poinformować, że Nasi Uczniowie: Jan Turula, Karol Turula oraz Mateusz Przybysz zakwalifikowali się do drugiego etapu konkursu, który odbędzie się 5 grudnia, dokładnie w 150. rocznicę urodzin Marszałka. 

  Za Janka, Karola i Mateusza trzymamy kciuki oraz życzymy dalszych sukcesów.

Barbara Żmija  

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony