sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

29.11.2017 roku w ramach Środowiskowego Programu Profilaktycznego "Dzieci Tysiąclecia - Integracja" odbyły się trzecie już zajęcia z cyklu "Poznajemy atrakcje najbliższej okolicy" - tym razem w Klubie Kulinarnym w Ligocie.

Uczniowie klas 1a i 1b piekli drożdżowe choinki z masą makową. Brzmi przepysznie, ale wykonać je to było nie lada wyzwanie. Dzieci od podstaw wykonywali te pyszności samodzielnie. Odmierzali składniki, wyrabiali ciasto, wałkowali, wycinali trójkąty tak, by na końcu powstały pyszne, pachnące, drożdżowe wypieki. Oczywiście jedzenie tych smakołyków było chyba najprzyjemniejszym punktem programu:)

2017 12 02 16.41.37

Anna Brodacka  
Magdalena Marcinkowska - Baran   

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony