sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

JUŻ 13 STYCZNIA W MIĘDZYNARODOWYM CENTRUM KONGRESOWYM W KATOWICACH!
Z OKAZJI II EDYCJI RODZINNYCH TARGÓW ZDROWIA
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE SZKOŁY DO UDZIAŁU
KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM "WITA-MINKA!"

 

To już II edycja targów i odbędzie się ona 13.01.2018  w Międzynarodowym Centrum Kongresowym przy Spodku. Będzie to wydarzenie dla całych rodzin. Co istotne, sporą część atrakcji będą stanowiły te przeznaczone dla dzieci oraz młodzieży. Nie zabraknie również możliwości przeprowadzenia badań czy obejrzenia ciekawych występów na scenie głównej. Całość poprowadzi Krzysztof Ibisz.
Przy okazji targów organizowany będzie konkurs fotograficzny "Wita-Minka!", który skierowany jest do rodziców dzieci w wieku wczesnoszkolnym i którego głównym celem jest promowanie wartości związanych ze zdrowiem. Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w tym
konkursie. Więcej informacji o konkursie "Wita-Minka!" znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej, na którą gorąco zapraszamy.

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony