sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

   Dnia 5 grudnia w Szkole Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marszałka Piłsudskiego odbył się drugi etap konkursu wiedzy historycznej na temat życia, polityki oraz twórczości Józefa Piłsudskiego. Rozgrywka miała formę teleturnieju, w którym uczniowie odpowiadali na wylosowane przez siebie pytania. Odpowiedzi uczestników oceniała Komisja powołana przez Organizatorów Konkursu, w składzie której zasiadali: dr Miłosz Skrzypek - reprezentujący Uniwersytet Śląski, mgr Ewelina Małachowska - pracownik Instytutu Pamięci Narodowej oraz mgr Michał Dzióbek - pracownik Muzeum Historii Katowic.

   Miło Nam poinformować, że Nasi Uczniowie Jan Turula oraz Mateusz Przybysz zajęli kolejno I i II miejsce.

Jankowi i Mateuszowi serdecznie gratulujemy oraz życzmy dalszych sukcesów.

 Barbara Żmija  

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony