sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

Dnia 12 grudnia w naszej szkole odbył się Miejski Konkurs BAJKOWY ŚWIAT EUROPY!

Konkurs był zorganizowany dla uczniów klas pierwszych uczęszczających do świetlic szkolnych katowickich szkół podstawowych. Uczestnicy konkursu zmierzyli się z wieloma konkurencjami. Były pytania dotyczące treści bajek oraz dotyczące ogólnej wiedzy na temat Unii Europejskiej. Uczestnicy świetnie poradzili sobie z zadaniami i zdobyli nagrody nie tylko dla świetlicy w postaci gier i piłek, ale również nagrody indywidualne. Podczas przerwy w trakcie konkursu uczniowie mieli okazję poznać zasady ulubionych gier naszych Świetlików, czyli Dobble oraz Mistakos!
Wszystkim drużynom dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy!
Zdjęcia można zobaczyć w Galerii.

Ewelina Darul  

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony