sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

   W środę, 13 grudnia, miało miejsce w Naszej szkole drugie spotkanie uczniów z Paniami dietetyczkami z Klubu Sportowego Mrs Spoty. Tydzień temu uczniowie klas siódmych szkoły podstawowej, a tym razem młodzież klas II gimnazjum miała okazję wysłuchać prelekcji o zdrowym odżywianiu. Panie Katarzyna Karkoszka i Kamila Cwain przekonywały uczniów o tym, że Dieta to nie rygor. Zdrowe odżywianie w funkcjonowaniu młodego człowieka stanowi bardzo istotną kwestię, o czym przekonywali młodzież fachowcy na co dzień zajmujący się bilansowaniem zdrowych diet.

    Właściwe odżywianie to jednak początek zdrowego stylu życia. Musi on być jednak wsparty aktywnością fizyczną. Nawiązana współpraca z klubem Mrs. Sporty przewiduje także zajęcia wychowania fizycznego prowadzone przez trenerów z tego klubu oraz warsztaty dla rodziców.

    Wszystkie te działania prowadzone są w ramach realizowanego w szkole programu Szkoły Promującej Zdrowie.

    W imieniu naszych prelegentek zachęcamy uczestników zajęć do udziału w konkursie. Rozdane na zajęciach karty konkursowe można wrzucać do oznaczonego pudełka, które znajduje się przy portierni w holu szkoły. Atrakcyjne nagrody ufundowane przez Klub Sportowy Mrs Sporty czekają.

dieta

Dariusz Garncarczyk  

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony