sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

Po półrocznej pracy uczniowie naszej szkoły zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą zabawę.

We wtorek 23 stycznia 2018 roku w godzinach od 14.30 do 16.30 odbył się bal karnawałowy. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Pięknie przystrojona sala, zmieniła się w salę balową, a przybyłe dzieci zachwyciły swoimi pięknymi strojami. Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie. Bal urozmaicony był konkursami i zabawami, był również czas sna pamiątkowe zdjęcia. W przerwie uczniowie udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Około godziny 16.30 zadowoleni i pełni wrażeń uczniowie wrócili do swoich domów. Bardzo dziękujemy rodzicom, wszystkim wychowawcom, nauczycielom w przygotowaniu i przeprowadzeniu zabawy karnawałowej.
Zdjęcia w naszej Galerii.

Ewa Stanek  

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony