sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

Podczas obchodów tegorocznego Dnia Bezpiecznego Internetu szczególnie podkreślaliśmy, jak ważny jest szacunek nie tylko w odniesieniu do świata, innych ludzi, ale także do własnej osoby - jest wsparciem w ochronie naszej prywatności, a także w budowaniu reputacji. Tegoroczne hasło DBI „Tworzymy kulturę szacunku w sieci” zwraca uwagę na niepokojące zjawiska w sieci, m. in.: cyberprzemoc, hejt, seksting czy ksenofobia. Poniżej przypominam zasady bezpiecznego Internetu.
bezpieczny internet
 
Sandra Jakubowska  

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony