sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

   Dnia 26 lutego 2018 klasa 3a była w Rondzie Sztuki na wystawie Romana Staraka „Ponad czasem”. Po wystawie oprowadzała nas, przybliżała sylwetkę artysty oraz przekazała podstawowe informacje na temat techniki linorytu studentka profesora - pani Michalina Wawrzyczek-Klasik. Następnie dzieci własnoręcznie wykonywały i odbijały linorytnicze matryce, inspirowane poznanymi na wystawie dziełami. Ciekawe prace naszych uczniów będzie można zobaczyć w holu szkoły.

rondo sztuki2018

Agnieszka Brzezina, Agata Warwas  

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony