sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

W sobotę, 10.03.2018, odbyły się kolejne zajęcia realizowane ramach Środowiskowego Programu Profilaktycznego "Dzieci Tysiąclecia - Integracja" - "Poznajemy atrakcje najbliższej okolicy". Tym razem uczniowie klas 1a i 1b odbyli podróż do przeszłości w zabrzańskiej Sztolni Królowa Luiza. Było bardzo ciekawie i... trochę strasznie ;). Pan Przewodnik okazał prawdziwym specem, jeżeli chodzi o zawód górnika i pracę w kopalni. Wróciliśmy bogatsi o nową wiedzę, doświadczenia i... kawałki prawdziwego, kopalnianego węgla :)

luiza 03 2018

 mgr Anna Brodacka  
mgr Magdalena Marcinkowska-Baran  

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony