sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

W środę 11.04.2018 r.w naszej szkole został rozegrany mecz siatkówki pomiędzy reprezentacją klas trzecich gimnazjum a nauczycielami naszej szkoły. Rozegrano pięć fascynujących setów, w których górą byli nauczycieleBravo2
Grono nauczycielskie reprezentowali: mgr Danuta Lagierska, mgr Ewa Kuczmik, mgr Ewelina Szydłak, Dyrektor mgr Dariusz Garncarczyk, mgr Damian Gorzela oraz mgr Dariusz Waloszczyk. Sędzią tego pojedynku był mgr Andrzej Zaczyk, a nad kondycją całej drużyny czuwała mgr Monika Kacperska. Spotkanie przebiegało w duchu fair-play. Przy akompaniamencie dobrej muzyki i dopingu uczniów wszyscy wspaniale się bawili.

mecz n u

Monika Kacperska  

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony