sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

14.04.2018 uczniowie klas 1-3 mieli okazję w ramach Środowiskowego Programu Profilaktycznego "Dzieci Tysiąclecia-Integracja" uczestniczyć w kolejnych zajęciach z cyklu "Poznajemy atrakcje najbliższej okolicy", tym razem w jednym w Polsce Muzeum Historii Informatyki i Komputerów. Pan przewodnik ciekawie opowiedział o dziejach komputerów, pokazał bardzo interesujące eksponaty, a na koniec można było zagrać na komputerach (typu Commodore czy Atari), zadzwonić telefonem starego typu, zagrać w grę Pegasus czy odbyć wirtualną podróż terenowym samochodem. Uczniowie byli bardzo zainteresowani lekcją muzealną i zachwyceni możliwością wypróbowania gry z dzieciństwa swoich rodziców.

mhkii 2018

Magdalena Marcinkowska-Baran  
Anna Brodacka  

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony