sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

W środę 11 kwietnia w ramach realizacji Programu "Dzieci Tysiąclecia-Integracja" uczniowie naszej szkoły mieli okazję poznać najciekawsze miejsca w centrum Katowic. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od okolic Spodka i Strefy Kultury. Następnie udaliśmy się pod pomnik Jerzego Ziętka oraz zobaczyliśmy z bliska Pomnik Powstańców Śląskich. O ciekawostki historyczne zadbała Pani Ewa Stanek. Kolejnymi punktami naszej wędrówki był Teatr Wyspiańskiego, Rynek, a następnie dworzec PKP, gdzie uczniowie nauczyli się planować podróż pociągiem i korzystać z rozkładu jazdy.

zwiedzamy 11 04 18

Ewa Stanek, Karolina Siwczyk  

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony