sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

W trakcie egzaminów gimnazjalnych klasy 5a i 5b wybrały się do parku, na Stadion Śląski oraz do Muzeum Śląskiego i Ronda Sztuki. W parku oczywiście zażywaliśmy świeżego powietrza oraz oglądaliśmy zakamarki stadionu, a w Muzeum obejrzeliśmy wystawy czasowe. Dzieci dowiedziały się np. że banany to jagody, sprawdziły jak trudno jest nie widzieć, a także zastanawiały się, jakby to było zaprojektować lalkę teatralną. W Rondzie Sztuki sprawdziły, jakie nowinki szykują polscy designerzy, a w fontannie ochłodziły się po nadmiarze wrażeń.
5ab 4 18
Joanna G.  

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony