sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

W maju po raz kolejny w ramach Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego wyruszyliśmy na górski szlak. Tym razem grupa uczniów klas czwartych zdobyła Magurkę w Beskidzie Żywieckim. Na początku łagodny czerwony szlak prowadził nas przez wieś Łodygowice. Im dłużej wędrowaliśmy, tym trasa robiła się coraz bardziej wymagająca. Wszyscy uczestnicy dzielnie pokonali kilka długich i stromych podejść, zdobywając Czupel. Stamtąd grzbietami gór dotarliśmy do schroniska na Magurce. Po godzinnym odpoczynku i sytym posiłku zeszliśmy zielonym szlakiem do Wilkowic. Podczas wyprawy dopisywała nam piękna, słoneczna pogoda i oczywiście dobre humory.
Zdjęcia można zobaczyć w Galerii.

Zapraszamy na kolejne wycieczki.

Agnieszka Brzezina, Katarzyna Sordyl  

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony