sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

  W poniedziałek 07 maja 2018 r. wzięliśmy udział w zawodach zorganizowanych w ramach VIII edycji Miejskiego Programu Profilaktycznego „KIBICUJĘ FAIR PLAY”. Program obejmuje rywalizację w dwóch kategoriach: rozgrywki piłkarskie - Miejska Liga Szkolna oraz konkurs na najlepszą grupę kibiców. Oprócz tego kibice rozegrali turniej dwóch ogni oraz unihoc’a. Pojedynki niejednokrotnie dostarczały wielu ciekawych akcji. Piłkarze przy wspaniałym dopingu kibicek z pierwszego miejsca awansowali do Wielkiego Finału. Wszystkim uczestnikom należą się słowa uznania za udział w zawodach, posiadane umiejętności, zaangażowanie oraz za ducha fair play. Z okrzykami i uśmiechem na twarzy wracaliśmy do szkoły.

fairplay 2018  fair play 2018

Ewa Kuczmik, Andrzej Zaczyk  

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony