sp58 logo pr 09 Herb Polski POL Katowice COA
  • Jasełka

  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszam spektakl z cyklu Mamo, Tato, chodźmy na koncert!, Gdzie jest Reksio?, który odbędzie się 22.05. w MDK "Bogucice-Zawodzie" w Katowicach. Będzie to spektakl muzyczny teatru lalek z towarzyszeniem zespołu Etnos Ensamble, który prezentuje muzykę z gatunku ethno-jazz: własne kompozycje, jak i muzykę balkańską, polską i żydowską.

To wyjątkowe wydarzenie stanowiące zapowiedź niezapomnianych wrażeń adresowane jest do dzieci w wieku od 6 lat, których zapraszamy wraz z opiekunami. Bezpłatne wejściówki dostępne w biurze IPIUM Silesia lub telefonicznie.

Z wyrazami szacunku, 
Katarzyna Ćwiek 

Linki do wydarzenia:

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony