Stowarzyszenie na rzecz Dzieci i Młodzieży „Korczak” ZSI1 Katowice Herb Polski POL Katowice COA
  • Pokaz ekomody "Wyczarowany z odpadów"

  • Światowy Dzień Książki

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Zespół Szkół Integracyjnych nr 1 im. R. Oszka

  • Patroni Szkoły: Maria Dąbrowska i Robert Oszek

 KONSULTACJE 16.05.2017 r.

Nauczyciele uczący w klasach 4 - 6 Szkoły Podstawowej i klasach I – III Gimnazjum

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Nauczany przedmiot

Godziny

Nr sali

Klasa

1.       

Baczyńska Agnieszka

matematyka

17:00 -18:00

24

 

2.       

Bąk Maciej

nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa, wychowawca świetlicy

17:00 -18:00

41

 

3.       

Bilińska Magdalena

język polski

17:00 -18:00

52

5a

4.       

Biros Wiesława

nauczyciel współorganizujący na wychowaniu fizycznym

17:00 -18:00

41

 

5.       

Blicharska Renata

przyroda, geografia

17:00 -18:00

36

IIB

6.       

Błońska Zofia

język polski

17:00 -18:00

29

5c

7.       

Błotko Małgorzata

Zajęcia komputerowe, zajęcia techniczne

17:00 -18:00

45

 

8.       

Bruczyńska Marta

język polski

17:00 -18:00

57

IIA

9.       

Bukowska Anna

nauczyciel współorganizujący na języku angielskim

17:00 -18:00

41

 

10.     

Chmielowiec Piotr

nauczyciel współorganizujący

17:00 -18:00

44

6b

11.     

Gamrat Anetta

nauczyciel współorganizujący

17:00 -18:00

42

IB

12.     

Garncarczyk Dariusz

historia, WOS

17:00 -18:00

50

 

13.     

Gorzela Damian

wych. fizyczne

17:00 -18:00

41

 

14.     

Gorzela Joanna

język angielski, nauczyciel współorganizujący na języku angielskim

17:00 -18:00

47

4a

15.     

Grabizna-Kusz Edyta

przyroda, biologia

17:00 -18:00

42

IB

16.     

Guziak Anna

język polski

17:00 -18:00

1

6a

17.     

Jakubiec Jarosław

wych. fizyczne

17:00 -18:00

41

 

18.     

Jakubowska Sandra

matematyka, zajęcia komputerowe

17:00 -18:00

53

5b

19.     

Jasińska-Sikora Anna

nauczyciel współorganizujący

17:00 -18:00

53

5b

20.     

Konik-Leszczyńska Anna

nauczyciel współorganizujący

17:00 -18:00

48

IC

21.     

Konrad Urszula

nauczyciel współorganizujący

17:00 -18:00

27

IA

22.     

Kościołek Aleksandra

nauczyciel rewalidacji w zakresie rehabilitacji ruchowej

17:00 -18:00

41

 

23.     

Kubis-Szlachta Aleksandra

nauczyciel bibliotekarz, nauczyciel rewalidacji

17:00 -18:00

41

 

24.     

Kuciara Anna

matematyka

17:00 -18:00

41

 

25.     

Kuczmik Ewa

wychowanie fizyczne

17:00 -18:00

41

 

26.     

Kwiecień Joanna

religia

17:00 -18:00

41

 

27.     

Lagierska Danuta

wych. fizyczne

17:00 -18:00

41

 

28.     

Leksowska Magdalena

Nauczyciel rewalidacji w zakresie logopedii

17:00 -18:00

41

 

29.     

Łagódka Agnieszka

nauczyciel współorganizujący

17:00 -18:00

36

IIB

30.     

Machaj Beata

nauczyciel historii i WOS

17:00 -18:00

41

 

31.     

ks. Mika Piotr

religia

17:00 -18:00

41

 

32.     

Neffe Aneta

psycholog

17:00 -18:00

23

 

33.     

Nowak Zofia

nauczyciel współorganizujący

17:00 -18:00

57

IIA

34.     

Oracz Agata

nauczyciel rewalidacji

17:45 -18:15

41

 

35.     

Palacz Joanna

Nauczyciel rewalidacji w zakresie logopedii

17:00 -18:00

41

 

36.     

Pałka Maria

muzyka, technika, plastyka, zaj. artystyczne

17:00 -18:00

41

 

37.     

Pastuszka Katarzyna

język angielski

17:00 -18:00

41

 

38.     

Pastwa Bożena

pedagog

17:00 -18:00

23

 

39.     

Płotkowski Krystian

fizyka, informatyka

17:00 -18:00

46

 

40.     

Podemska-Pniok Ewa

pedagog

17:00 -18:00

23

 

41.     

Radziejowska Ilona

nauczyciel rewalidacji w zakresie rehabilitacji ruchowej

17:00 -18:00

41

 

42.     

Rygielska Romana

przyroda, biologia

17:00 -18:00

54

IIIB

43.     

Siatkowska Agnieszka

matematyka, zajęcia komputerowe

17:00 -18:00

27

IA

44.     

Sordyl Katarzyna

nauczyciel współorganizujący

17:00 -18:00

54

IIIB

45.     

Stachowicz Mirosława

Nauczyciel religii

17:00 -18:00

41

 

46.     

Szota Anetta

informatyka, plastyka, zaj. techniczne

17:00 -18:00

41

 

47.     

Szydłak Ewelina

język angielski

17:00 -18:00

51

4b

48.     

Tabisz Danuta

chemia

17:00 -18:00

41

 

49.     

Trembaczowska-Brom Katarzyna

język angielski

17:00 -18:00

49

4c

50.     

Varżagolis Elżbieta

język polski, język niemiecki

17:00 -18:00

43

IIIA

51.     

Węgrzyn Irena

nauczyciel współorganizujący

17:00 -18:00

43

IIIA

52.     

Wiśniowska Alicja

Nauczyciel matematyki

17:00 -18:00

44

6b

53.     

Wójcik Iwona

język niemiecki

17:00 -18:00

48

IC

54.     

Zaczyk Andrzej

wych. fizyczne

17:00 -18:00

41

 

55.     

Zięba - Rogacz Anna

fizyka

17:00 -18:00

41

 

56.     

Żak Milena

nauczyciel współorganizujący

17:00 -18:00

51

4b

57.     

Żmija Barbara

historia, WOS, WDŻ

17:00 -18:00

41

 
 
Nauczyciele uczący w klasach 1 - 3 Szkoły Podstawowej

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Godziny

Nr sali

Klasa

1.

Socha Danuta, Prandzioch Aleksandra

17:00 - 18:00

35

1a

2.

Gawlas Barbara

17:00 - 18:00

34

1b

3.

Brzezina Agnieszka

17:00 - 18:00

33

2a

4.

Gawłowska Barbara, Ciesielska Dorota

17:00 - 18:00

30

2b

5.

Siwczyk Karolina

17:00 - 18:00

28

2c

6.

Sokołowska – Brodowy Beata

17:00 - 18:00

21

2d

7.

Bąk Maciej – wychowawca świetlicy

17:00 - 18:00

41

 
 
 
 

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony