Stowarzyszenie na rzecz Dzieci i Młodzieży „Korczak” ZSI1 Katowice Herb Polski POL Katowice COA
  • Pokaz ekomody "Wyczarowany z odpadów"

  • Światowy Dzień Książki

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Zespół Szkół Integracyjnych nr 1 im. R. Oszka

  • Patroni Szkoły: Maria Dąbrowska i Robert Oszek

Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas 3. (maj 2017)

I miejsce Jan Głogowski kl. 3c, Emilia Kuhn kl. 3b
II miejsce Aurelia Pawłowska  kl.3b
III miejsce Michalina Kruczkowska kl. 3b, Natalia Owczarczyk kl. 3a

 

Wyniki konkursu wiedzy o krajach niemieckojęzycznych "DACHL - LÄNDER" (maj 2017)

1. miejsce - Martyna Szulc kl. II b
2. miejsce - Zuzanna Strączek kl. I a
3. miejsce - Linda Vu kl. III b
wyróżnienie - Julia Herbuś kl. II a

Zwycięzcom gratulujemy wiedzy [usmiech]

Iwona Wójcik i Elżbieta Varżagolis

 

WYNIKI KONKURSU EUROPEJSKI RYNECZEK
1 miejsce - klasa 6a Węgry
2 miejsce - klasa 6b Irlandia
3 miejsce - klasa 4b, 4c Czechy
wyróżnienie - klasa 5b, 5c Szwecja
Zwycięzcom gratulujemy.
Szkolny Klub Europejski 
 
Wyniki konkursu matematycznego "Na tropie królowej nauk" (maj 2017)
I miejsce:
Olga Meyer
Adam Skorus
Ewa Kuźba 
 
II miejsce:
Jan Turula
Borys Mańka
Boaz Ricardo
 
III miejsce:
Maja Niemiec
Weronika Król
Szymon Myszkowski
 
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
 

Wyniki szkolnego konkursu z języka polskiego dla gimnazjum „Grammaticus” (maj 2017)

I miejsce – Zuzanna Strączek, kl. IA
II miejsce – Nikodem Świderski, kl. IA
III miejsce – Cezary Miłaszewski, kl. IB

 

Pokaz ekomody "Wyczarowany z odpadów" (kwiecień 2017)

KLASY 1-3
I MIEJSCE: Laura K.
II MIEJSCE: Kaja L.
III MIEJSCE: Ola B., Natalia O., Hania S.
WYRÓŻNIENIE : KLASA 3d

KLASY 4-6
I MIEJSCE : Jakub P.
II MIEJSCE : Daniel F.
III MIEJSCE : Mateusz Sz.
WYRÓŻNIENIE: Tomasz K.

KLASY I-III GIMNAZJUM
I MIEJSCE : Jakub K.
II MIEJSCE: Paweł G.
III MIEJSCE : Alicja Ł.
WYRÓŻNIENIE: Julia S. (modelka Martyna Sz.)

 

Wyniki szkolnego konkursu „Robert Oszek -€“ Ślązak, bohater, patriota” (kwiecień 2017)

I miejsce: drużyna z klasy IC w składzie - Kupińska Maria, Pudo Natalia
                 oraz drużyna z klasy IIB w składzie - Szulc Martyna Szyzdek Agata
II miejsce: drużyna z klasy IC w składzie - Pochała Dawid, Karaszewska Julia
III miejsce: drużyna z klasy IB w składzie - Miłaszewski Cezary, Gawłowski Paweł

Protokół z konkursu.

  

  

Wyniki konkursu plastycznego dla klas 4-6 i I-III
„PORTRET ULUBIONEGO BOHATERA LITERACKIEGO” (kwiecień 2017) 

 I miejsce   – Martyna Szulc IIb
                    –  Zuzanna Strączek Ia
II miejsce      – Agata Szyzdek IIb
III miejsce     – Marta Kusz 6b
Wyróżnienie  – Oliwier Szablewski 5a

Wyniki konkursu plastycznego dla klas 1-3
„NAJŁADNIEJSZA ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI” (kwiecień 2017)

I miejsce     – Jagoda Suchecka 2b
                    –  Julia Dybciak 2c
                    – Julia Czubala 3d
II miejsce      – Julia Zięba 2a, Wiktor Skrzypek 2b, Łukasz Kucz 3d
III miejsce     – Nina Czarnecka 2a, Tymoteusz Ciaszczyk 2a, Filip Chaś 2d
Wyróżnienie – Nina Szczęsna 2a,  Klaudia Knas 2a,  Wiktoria Elwicka 2a,  Zuzanna Wiernek 2b, Luis Jordan Pykosz 2c, Henryk Szydek 2d, Błażej Kondas 3b,  Zosia Gancarczyk 3d 

Wyniki konkursu fotograficznego dla klas 4-6 i I-III
„SLEEVEFACE” (kwiecień 2017)

I miejsce   – Paweł Piela 4b
II miejsce    – Julia Przywara IIIa
                  – Tomasz Kowalski-Daczkowski IIIb
III miejsce   – Mateusz Magnucki 4b

"Wiem, co jem"
1-3 SP
1 miejsce - 2d
2 miejsce - 1b
3 miejsce - 3a
 
4-6 SP
1 miejsce - 4b
2 miejsce - 5b
3 miejsce - 5c
 
I-III gimnazjum
1 miejsce - IIB
2 miejsce - IA
3 miejsce - IIIA
 

Wyniki konkursu SKE dla klas  I – III na wykonanie planszy
„KRAJE PARTNERSKIE PROGRAMU ERASMUS +
LITWA, ŁOTWA, WIELKA BRYTANIA” 
(luty 2017)

I miejsce  –  klasa I c – plansza: Wielka Brytania
II miejsce   – klasa II b – plansza: Łotwa
III miejsce  – klasa II a – plansza: Litwa

 

„Tworzę... książkę”

SP
I miejsce: Paweł Piela 4b, Szymon Myszkowski 4a
II miejsce: Alexander Jankowski 4b
III miejsce: Błażej Dzwonkowicz 4b, Jan Turula 6b
wyróżnienie: Justyna Teper

„Tworzę ... wiersz o życiu”

GI
I miejsce:  Julia Karaszewska IC, Maria Kupińska IC
II miejsce: Cezary Miłaszewski IB
III miejsce: Martyna Szulc IIB

 
Wyniki "Corridy ortograficznej" dla klas 4-6 SP (luty 2017)

1. miejsce: Ewa Kuźba, Olga Meyer, 6a
2. miejsce: Kamil Rubiniec, 4a
3. miejsce: Mateusz Magnucki, 4b

Wszystkim Torreadorom i Torreadorkom gratuluję podjęcia walki z bykami.

Marta Bruczyńska

 

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO
DLA KLAS I-III GIMNAZJUM (marzec 2017)

I miejsce:Anna Hibszer kl. IIIB
II miejsceMaria Kupińska kl. IC, Julia Wida kl. IIB
III miejsce: Martyna Szulc kl. IIB
 

Wyniki konkursu na najpiękniejszą kartkę dla pacjenta hospicjum (luty 2017)

I MIEJSCE Olga M. z klasy 6a oraz Dawid G. z klasy 4c.
II MIEJSCE Beata P. z klasy 2b oraz Paweł G. z klasy IB.
III MIEJSCE Klaudia K. z klasy 2a, Aleksandra P. z klasy 2b oraz Błażej D. z klasy 4b.
WYRÓŻNIENIE Jakub K. oraz Adam C. z klasy 2b.


Rozwiązanie konkursu na wykonanie plakatu "Razem zmieniamy Internet na lepsze" - klasy 4-6 (luty 2017)

1. miejsce: Błażej Dzwonkowicz i Arkadiusz Richter klasa 4b
2. miejsce: Jakub Przewoźniak klasa 6a
3. miejsce: Tomasz Kopecki klasa 5a

Zwycięzcy zostaną nagrodzeni na czerwcowym apelu


Wyniki konkursu DBI „Razem zmieniamy Internet na lepsze” - klasy 1-3 SP (luty 2017)

I miejsce
Aurelia Pawłowska – klasa 3b
II miejsce
Marcin Dzik – klasa 2c; Klaudia Knas – klasa 2a
III miejsce
Piotr Kaczyński – klasa 3b; Klaudia Morkis – klasa 2d
Wyróżnienia
Zuzanna Kobiela – klasa 2c; Kamil Dzikowski – klasa 2a; Paweł Surman – klasa 3d

 
Wyniki konkursu na wykonanie prezentacji multimedialnej na temat cyberbezpieczeństwa DBI - gimnazjum
(luty 2017)
I miejsce - Daniel Trzeszczyński, III b
II miejsce - Nikodem Świderski, I a
III miejsce - Aleksandra Bober, III a
Prezentacje można zobaczyć na głównej stronie w "Aktualnościach".
Gratulujemy 
 
 
I PÓŁROCZE
 
WYNIKI KONKURSU NA NAJPIĘKNIEJSZĄ STAJENKĘ
I miejsce - Wincenty Ibrom klasa 1a
II miejsce - Daniel Filewicz 4a
III miejsce - Jakub Błaszczyk klasa 2c
Wyróżnienie: Klaudia Knas klasa 2a
Wyróżnienie: Roksana Bukalska klasa 3a
Wyróżnienie: Zofia Półtorak klasa 3c
Gratulujemy! 
Serdecznie zapraszamy do podziwiania Stajenek betlejemskich - prac uczniów z naszej szkoły

w Kościele Parafialnym Podwyższenia Krzyża Świętego i Matki Bożej Uzdrowienia Chorych.

Joanna Kwiecień, ks. Piotr Mika  
 
 
Szkolny konkurs kolęd i pastorałek dla kl.4-6

I miejsce Martyna Kurkowska kl. 5c
II miejsc duet - Karolina Put, Julia Engel kl. 5b
III miejsce duet - Mateusz Mosur, Jakub Sezer kl. 5c
wyróznienie Ewa Kuźba 6a, Emilka Brzozowska 5b, Błażej Dzwonkowicz, Ania Raczkowska, Laura Pronobis cała trójka z 4b

Wyniki konkursu "Grammar is easy" (styczeń 2017)

Szkoła Podstawowa
I miejsce Olga Meyer 6a, Boaz Ricardo 6b
II miejsce Radosław Miłaszewski 5b
III miejsce Mateusz Magnucki 4b

Gimnazjum
I miejsce Linda Vu
II miejsce Zuzanna Strączek, Maria Kupińska
III miejsce Julia Pawłowska, Marcel Stryczek

Wyniki  konkursu „Najładniejszy lampion”

I miejsce – Klaudia Knas – klasa 2a
II miejsce – Błażej Kondas – klasa 3b
III miejsce – Alicja Meyer – klasa 2c

Konkurs plastyczno-językowy dla klas I-III Gimnazjum
"Świąteczna kartka bożonarodzeniowa” rozstrzygnięty (XII 2016)

I miejsce:  Maria Kupińska kl. Ic
II miejsce: Julia Karaszewska kl. Ic
III miejsce: Marcin Lesiński kl. Ic
Wyróżnienia: Zuzanna Strączek kl. Ia, Anna Hibszer kl. IIIb

 

Konkurs recytatorski "Łamańce językowe" (XII 2016)

SP
I miejsce Małgorzata Kowalska-Daczkowska
II miejsce MAciej Malik, Paweł Piela
III miejsce Alicja Witt, Barbara Węgiel

GIM
I miejsce Miłosz Sadowski
II miejsce Jlia Karaszewska
III miejsce Maria Kupińska
Wyróżnienie Julia Przywara

Konkurs  literacki „Robert Oszek oczami uczniów” rozstrzygnięty! (XII 2016)

I miejsce: Julia Karaszewska
II miejsce: MAria Kupińska
III miejsce: Natalia Pudo
wyróżnienie:  Alicja Łojek, Paweł Jureczko

Gratulujemy!

Szkolny konkurs kolęd i pastorałek (XII 2016)

KLASY 1
I miejsce – Anna Malanowicz, Emilia Sikorska klasa 1a
II miejsce – Karina Latuska klasa1b
III miejsce – Paweł Kimla, Dorian Szemik klasa 1b

KLASY 2
I miejsce – Zuzanna Kobiela klasa2c
II miejsce – Katia Rudnik klasa2b
III miejsce – Jagoda Suchecka klasa2b

KLASY 3
I miejsce – M. Darul, D.Doktor, B. Kondas, M.Tyran klasa3b
II miejsce – Anna Gierok, Natalia Owczarczyk klasa3a
II miejsce- Marek Pajączek, Kacper Bryja klasa3d
III miejsce – Nelly Bernaś, Martyna Niemiec klasa 3b

Wyniki konkursu recytatorskiego  „Wisława Szymborska – Nobel 1996” (XI 2016)

SP
I miejsce: Małgorzata Kowalska-Daczkowska 6a
II miejsce: Jakub Sezer  5c
III miejsce: Sandra Gawęda 4a
wyróżnienia: Ewa Kuźba 6a, Alexander Jankowski 4a

GI
I miejsce: Miłosz Sadowski IIIB
II miejsce: Anna Hibszer  IIIB
III miejsce: Maria Kupińska IC
wyróżnienia: Julia Karaszewska IC, Wojciech Knas IC

 

"Opowiem wam historię" (XI 2016)

kategoria 4-6
Miejsce 1 : Paula Sopala - SP nr 62 im J. Kocurka w Katowicach
Miejsce 2 :Martyna Dziwosz - SP nr 53 w Katowicach
Miejsce 3 : Alicja Klimczak- SP nr 62 im J. Kocurka w Katowicach
Wyróżnienie: Agata Wicher- SP nr 66 im J. Korczaka w Katowicach
kategoria 1-3 gimnazjum
Miejsce 1: Julia Karaszewska- Zespół Szkół Integracyjnych nr 1 im R. Oszka w Katowicach
Miejsce 2 : Daniel Zimoch- Gimnazjum nr 4 im. Wojska Polskiego w Chorzowie
Gratulujemy wygranym! O dacie spotkania w Radiu eM poinformujemy mailowo.
 

Moja ulubiona postać z wierszy Jana Brzechwy (XI 2016)

I miejsce - Wiktor Skrzypek 2b, Kuba Krukowski 2b, Łukasz Kucz 3d
II miejsce - Kamil Staniak 1b, Katia Rudnik 2b, Denis Kondziołka 2d
III miejsce - Hana Drewniak 2c, Nadia Napióra 2c, Henryk Szydek 2d
Wyróżnienie - Klaudia Knas 2a, Filip Lewiński 2c, Natalia Sulińska 2b, Jagoda Suchecka 2b, Eryk Prześrut 2b, Julia Czubala 3d, Kacper Bryja 3d, Filip Chaś 2d, Kuba Haber 3d

Wyniki konkursu „Tworzę ... wiersz” SP (X 2016)

I miejsce:
Alicja Miłaszewska  - 4a
Laura Pronobis – 4b
Szymon Myszkowski – 4a
Ksawery Dyga – 5a
Wojciech Gębala – 4a

II miejsce:
Oriana Dyga – 4a
Filip Mazurek – 5a
Błażej Dzwonkowicz – 4b
Kamil Rubiniec – 4a

Konkurs na najpiękniejszy Różaniec

I miejsce - Tomasz Sikora klasa 2a
II miejsce - Nikodem Madej Wieczorek klasa 3e
III miejsce - Martyna Krykoń klasa 3e
Wyróżnienie - Michał Kufel klasa 3e, Mateusz Magnucki klasa 4b, Karol Pol klasa 4a

 

Wyniki konkursu „Tworzę ... mit” GI (X 2016)

I miejsce: Maria Kupińska – IC
II miejsce:  Alicja Łojek – IC
III miejsce: Nikodem Świderski - IA

Konkurs kanapkowy (X 2016)

  • I miejsce – 3 a
  • II miejsce – 3 b
  • III miejsce – 1 a
  • wyróżnienie – 2 b

Wyniki konkursu SKO: Bank przyszłości (X 2016)

I MIEJSCE – TOMASZ SIKORA – KLASA 2A, LAURA RUSECKA – KLASA 3A
II MIEJSCE – KLAUDIA KNAS – KLASA 2A, AURELIA PAWŁOWSKA – KLASA 3B, BŁAŻEJ DZWONKOWICZ – KLASA 4A
III MIEJSCE – IGOR DROZD – KLASA 3C, TOMASZ RUTKA – KLASA 3E, MAREK PAJĄCZEK – KLASA 3D
WYRÓŻNIENIE: ZUZANNA KOBIELA – KLASA 2C, JAKUB ŚWIĄTKOWSKI – KLASA 2A, PIOTR PIEKLAK – KLASA 2C, JULIA TARACHA – KLASA 3A, DOMINIK SZPANKA – KLASA 2A, DOMINIK BARTLIK – KLASA 3B, ŁUKASZ KUCZ – KLASA 3D.

 

Zestawienie wyników konkursów szkolnych zorganizowanych
w ZSI nr 1 w roku szkolnym 2014/2015

Udział w konkursach uczniów klas 1-3 SP

 

Konkurs na ekozabawkę (24.06.2015)

I miejsce - Maria Kupińska, 5B
II miejsce - Julia Karaszewska, Milena Szymańska

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony