Herb Polski POL Katowice COA
  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

Klasy 1-3

NAZWA ZAJĘĆ

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY

KLASA

DZIEŃ

LEKCJA

GODZINA

SALA

Mogę zostać bohaterem - kurs pierwszej pomocy dla wszystkich.

Maciej Bąk

1-3 szkoły podstawowej

czwartek

16.00-17.00

 

„Akademia Zdrowego Człowieka” - zajęcia ruchowe z elementami integracji sensorycznej

Wiesława Biros

1-3 szkoły podstawowej

piątek

5 lekcja

11.40-12.25

 

„Kumpel Pitagorasa” - spotkania ciekawych matematyki.

Anna Brodacka

1 szkoły podstawowej

środa

7 lekcja

13.40-14.25

 

2-3 szkoły podstawowej

wtorek

6 lekcja

12.40-13.25

 

„Na małej scenie w MDK” - spotkania młodego aktora.

Agnieszka Brzezina

3a szkoły podstawowej

piątek

6 lekcja

12.40-13.25

 

„Przed sprawdzianem” - spotkania przygotowujące do sprawdzianu po klasie 3

Agnieszka Brzezina

3 szkoły podstawowej

wtorek

5 lekcja

11.40-12.25

 

„Ładne literki” - spotkania z kaligrafią.

Chmielowiec Piotr

1-3 szkoły podstawowej

wtorek

7 lekcja

13.40-14.25

 

„Myki gramatyki” - język polski na wesoło.

Ciesielska Dorota

1-3 szkoły podstawowej

wtorek

6 lekcja

12.40-13.25

 

czwartek

6 lekcja

12.40-13.25

 

„Pionek i kostka” - spotkania z grami planszowymi.

Darul Ewelina

1-3 szkoły podstawowej

środa

 

11.30-12.30

świetlica

czwartek

 

12.15-13.15

świetlica

„W Literkowie” - spotkania chcących pięknie czytać.

Irena Etryk

1a szkoły podstawowej

czwartek

6 lekcja

12.40-13.25

 

Wygibasy naszej klasy - spotkania taneczne.

Irena Etryk

1a szkoły podstawowej

środa

5 lekcja

11.40-12.25

 

„Spotkania z przygodą” - doświadczanie świata wszystkimi zmysłami.

Barbara Gawlas

Dorota Michalewicz

1c szkoły podstawowej 2b szkoły podstawowej

wtorek

7 i 8 lekcja

13.40-15.15

 

„W” stanęło do góry dnem i udaje, że jest „M” - spotkania z wesołą ortografią.

Gawłowska Barbara

2-3 szkoły podstawowej

wtorek

6 lekcja

12.40-13.25

 

czwartek

6 lekcja

12.40-13.25

 

„Po prostu pływamy” - pływanie wolne i na ostro.

Damian Gorzela

2-3 szkoły podstawowej

poniedziałek

9 i 10 lekcja

15.20-16.55

 

„Papierowa sztuka” - spotkania przy składaniu origami.

Jasińska-Sikora Anna

1-3 szkoły podstawowej

poniedziałek

7 godzina

13.40-14.25

 

„Myślę, więc jestem. Gram, więc się uczę” - spotkania z grami i zabawami logicznymi.

Kaczoch Emilia

1-3 szkoły podstawowej

wtorek

 

11.30-12.30

świetlica

czwartek

 

10.30-11.30

świetlica

„Gram, bawię się i uczę” - gry i zabawy edukacyjne.

Knapik Joanna

1-3 szkoły podstawowej

wtorek

6 lekcja

12.40-13.25

 

piątek

5 lekcja

11.40-12.25

 

Spotkanie z piosenką religijną - gitara dla dzieci w klasach 2-4 szkoły podstawowej.

Joanna Kwiecień

2-3 szkoły podstawowej

piątek

6 i 7 lekcja

12.40-14.25

 

„Z wierszem i piosenką” - ładnie śpiewam i mówię.

Agnieszka Kwitek

1 szkoły podstawowej

czwartek

1 i 2 lekcja

8.00-9.40

 

„Bajki wierszem pisane” - spotkania z poezją dziecięcą

Leksowska Magdalena

1-3 szkoły podstawowej

środa

3 lekcja

9.50-10.35

 

„W świecie sztuki” - Klub Młodego Artysty.

Łagódka Agnieszka

1-3 szkoły podstawowej

poniedziałek

7 lekcja

13.40-14.25

 

czwartek

6 lekcja

12.40-13.25

 

„Savoir-vivre” - Klub Dobrego Wychowania.

Marcinkowska-Baran Magdalena

1-4 szkoły podstawowej

poniedziałek

5 lekcja

11.40-12.25

 

Spotkania z sobą samym, czyli co mogę sobie powiedzieć.

Neffe Aneta

1-3 szkoły podstawowej

poniedziałek

7 lekcja

12.40-13.25

 

czwartek

7 lekcja

13.40-14.25

 

„Nieznany świat literek i cyferek”, czyli piszemy i liczymy, tak się uczymy.

Ogórek Beata

1 szkoły podstawowej

poniedziałek

6 lekcja

13.40-14.25

 

czwartek

4 lekcja

10.45-11.30

 

„Klej i nożyczki” - mała sztuka w szkole.

Agata Oracz

1-3 szkoły podstawowej

poniedziałek

9 lekcja

15.20-16.05

 

„Potęga wyobraźni” - kreatywność, twórcze myślenie, ścieżka zawodowa.

Pastwa Bożena

1-3 szkoły

środa

 

14.00-15.00

 

czwartek

8 lekcja

14.30-15.15

 

Cisza, czyli spotkania z bezgłosem - zajęcia wyciszające i relaksujące.

Ewa Podemska-Pniok

1-3 szkoły podstawowej

       

„Światło i dźwięk” - relaksujące spotkania po lekcjach.

Prandzioch Aleksandra

2a szkoły podstawowej

wtorek

7 lekcja

13.40-14.25

 

czwartek

6 lekcja

12.40-13.25

 

„Pajacyki” - poćwicz z nami.

Radziejowska Ilona

1-3 szkoły podstawowe

środa

2 lekcja

8.55-9.40

 

„Coś z niczego” - spotkanie z ciekawą formą plastyczną.

Robaszkiewicz Aleksandra

1-3 szkoły podstawowej

poniedziałek

 

11.30-12.30

 

czwartek

 

11.30-12.30

 

„Przed sprawdzianem” - spotkania przygotowujące do sprawdzianu po klasie 3

Siwczyk Karolina

3 szkoły podstawowej

środa

1 lekcja

8.00-8.45

 

piątek

6 lekcja

12.40-13.25

 

„Mały przyrodnik” - spotkania przyjaciół przyrody.

Socha Danuta

1-3 szkoły podstawowej

poniedziałek

6 lekcja

12.40-13.25

35

czwartek

6 lekcja

12.40-13.25

35

Zabawy i gry na współpracę.

Sokołowska-Brodowy Beata

3 szkoły podstawowej

wtorek

5 lekcja

11.40-12.25

 

środa

1 lekcja

8.00-8.45

 

„Plamy i plamki kolorowe” - relaksujące spotkania ze kadką i farbą.

Mirosława Stachowicz

1-3 szkoły podstawowej

wtorek

6 i 7 lekcja

12.40-14.25

 

Klub Młodego Polonisty.

Stanek Zenona Ewa

1-3 szkoły podstawowej

poniedziałek

3 lekcja

9.50-10.35

 

czwartek

4 lekcja

10.45-11.30

 

Ucho młodego lingwisty - spotkania z językiem angielskim.

Dariusz Waloszczyk

1-3 szkoły podstawowej

czwartek (co 2 tygodnie)

6 i 7 lekcja

12.40-14.25

33

„Biegiem do szkoły” - zabawy ruchowe.

Warwas Agata

1-3 szkoły podstawowej

wtorek

5 lekcja

11.40-12.25

 

czwartek

9 lekcja

15.20-16.05

 

„Dźwięki znane i nieznane” - spotkania z dźwiękiem i nie tylko.

Grażyna Wysocka

1-3 szkoły podstawowej

środa

6 i 7 lekcja

12.40-14.25

 

Cisza, czyli spotkania z bezgłosem - zajęcia wyciszające i relaksujące.

Żak Milena

1-3 szkoły podstawowej

środa

5 lekcja

11.40-12.25

 

czwartek

9 lekcja

15.20-16.05

 

Klasy 4-6

NAZWA ZAJĘĆ

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY

KLASA

DZIEŃ

LEKCJA

GODZINA

SALA

Mogę zostać bohaterem -
kurs pierwszej pomocy dla wszystkich.

Maciej Bąk

4-6 szkoły podstawowej

czwartek

16.00-17.00

 

Klub Ciekawej Książki -
spotkania czytelnicze.

Bilińska Magdalena

6 szkoły podstawowej

czwartek/piątek

1 lekcja

8.00-8.45

33/2 

wtorek/piątek

7 lekcja

13.40-14.25

54/55 

„Podróże palcem przez kontynenty” - geograficzne spotkania
przy mapie i globusie.

Renata Blicharska

5-6 szkoły podstawowej

piątek (co drugi tydzień)

7 lekcja

13.40-14.25

 

piątek (co drugi tydzień)

6 lekcja

12.40-13.25

 

Spotkania ze słowem.

Zofia Błońska

5 szkoły podstawowej

czwartek

1 lekcja

8.00-8.45

47

„Spotkania z myszką i klawiaturą”
- zajęcia informatyczne.

Błotko Małgorzata

4-6 szkoły podstawowej

wtorek

8 lekcja

14.30-15.15

45

środa

8 lekcja

14.30-15.15

45

„Ładne literki” - spotkania z kaligrafią.

Chmielowiec Piotr

4-6 szkoły podstawowej

wtorek

8 lekcja

14.30-15.15

 

„Pionek i kostka” - spotkania z grami planszowymi.

Darul Ewelina

4-5 szkoły podstawowej

środa

11.30-12.30

świetlica

czwartek

12.15-13.15

świetlica

„Z piłka za pan brat”
- spotkania ze sportem.

Dryja Helena

4-6 szkoły podstawowej

wtorek

5 lekcja

11.40-12.25

 

piątek

5 lekcja

11.40-12.25

 

„Po prostu pływamy”
- pływanie wolne i na ostro.

Damian Gorzela

4-6 szkoły podstawowej

poniedziałek

9 i 10 lekcja

15.20-16.55

 

„Mały dziennikarz”
- spotkania zespołu dziennikarskiego
gazetki szkolnej Myśl-nick

Gorzela Joanna

4-6 szkoły podstawowej

poniedziałek

1 lekcja

8.00-8.45

 

poniedziałek

7 lekcja

13.40-14.25

 

„Ortografia po prostu…”
- spotkania z językiem polskim.

Anna Guziak

4-6 szkoły podstawowej

wtorek

8 i 9 lekcja

14.30-16.05

53

„Magiczna matematyka”
- spotkania z matematyczne.

Jakubowska Sandra

4-6 szkoły podstawowej

poniedziałek

7 lekcja

13.40-14.25

 

czwartek

7 lekcja

13.40-14.25

 

„Papierowa sztuka”
- spotkania przy składaniu origami.

Jasińska-Sikora Anna

4-6 szkoły podstawowej

wtorek

1 lekcja

8.00-8.45

 

Tenis stołowy po szkole.

Kacperska Monika

4-6 szkoły podstawowej

środa

8 lekcja

14.30 - 15.15

 

czwartek

7 lekcja

13.40-14.25

 

„W bibliotece między półkami”
- aktyw biblioteczny.

Kościołek Aleksandra

4-6 szkoły podstawowej

poniedziałek

7 lekcja

13.40-14.25

 

Spotkanie z piosenką religijną
- gitara dla dzieci w klasach 2-4.

Joanna Kwiecień

4 szkoły podstawowej

piątek

6 i 7 lekcja

12.40-14.25

 

„Z wierszem i piosenką”
- ładnie śpiewam i mówię.

Agnieszka Kwitek

4 szkoły podstawowej

czwartek

1 i 2 lekcja

8.00-9.40

 

„Z piłką przy siatce”
- spotkania w drużynie siatkarskiej.

Danuta Lagierska

6 szkoły podstawowej

wtorek

16.20-17.05

 

„W świecie sztuki”
- Klub Młodego Artysty.

Łagódka Agnieszka

4-6 szkoły podstawowej

poniedziałek

7 lekcja

13.40-14.25

 

czwartek

6 lekcja

12.40-13.25

 

Klub Młodego Historyka.

Machaj Beata

4-6 szkoły podstawowej

poniedziałek

8 lekcja

14.30-15.15

 

wtorek

8 lekcja

14.30-15.15

 

„Savoir-vivre”
- Klub Dobrego Wychowania.

Marcinkowska - Baran Magdalena

4 szkoły podstawowej

poniedziałek

5 lekcja

11.40-12.25

 

5-6 szkoły podstawowej

poniedziałek

9 lekcja

15.20-16.05

 

Spotkania z sobą samym,
czyli co mogę sobie powiedzieć.

Neffe Aneta

4-6 szkoły podstawowej oraz II-III gimnazjum

poniedziałek

7 lekcja

13.40-14.25

 

czwartek

7 lekcja

13.40-14.25

 

„Klej i nożyczki”
- mała sztuka w szkole.

Agata Oracz

4-6 szkoły podstawowej

poniedziałek

9 lekcja

15.20-16.05

 

„To nasze granie i śpiewanie”
- spotkania muzyczne.

Pałka Maria

4-6 szkoły podstawowej

poniedziałek

9 lekcja

15.20-16.05

 

wtorek

9 lekcja

15.20-16.05

 

„Potęga wyobraźni”
- kreatywność, twórcze myślenie,
ścieżka zawodowa.

Pastwa Bożena

4-6 szkoły podstawowej

środa

14.00-15.00

 

czwartek

8 lekcja

14.30-15.15

 

Cisza, czyli spotkania z bezgłosem
- zajęcia wyciszające i relaksujące.

Ewa Podemska-Pniok

4-6 szkoły podstawowej

       

„Pajacyki” - poćwicz z nami.

Radziejowska Ilona

4-5 szkoły podstawowej

piątek

2 lekcja

8.55-9.40

 

„Świat ciekawych roślin i zwierząt” -przyrodnicze spotkania z fauną i florą.

Romana Rygielska

4-6 szkoły podstawowej

poniedziałek

8 i 9 lekcja

14.30-16.05

 

Spotkanie z przyjaciółmi, czyli jak się
nie nudzić w wolnym czasie.

Katarzyna Sordyl

4 szkoły podstawowej

poniedziałek

7 i 8 lekcja

13.40-15.15

 

„Dotykając sztuki”
- spotkania artystyczne.

Aneta Szota

4-6 szkoły podstawowej

       

„Na audiencji u Królowej”
- spotkania z językiem Wysp.

Szydłak Ewelina

4-6 szkoły podstawowej

poniedziałek

8 lekcja

14.30-15.15

 

środa

8 lekcja

14.30-15.15

 

„Spotkania z profesorem Kropką”
- porady językowe.

Elżbieta Varżagolis

4-6 szkoły podstawowej

wtorek

7 i 8 lekcja

13.40-15.15

52

Spotkanie z matematyką wokół nas

Węgrzyn Irena

4-6 szkoły podstawowej

poniedziałek

6 lekcja

12.40-14.25

 

piątek

8 lekcja

14.30-15.15

 

„Klub Aktywnych Matematyków” - spotkania liczne, geometryczne.

Wiśniowska Alicja

7 szkoły podstawowej

poniedziałek

7 lekcja

13.40-14.25

 

środa

8 lekcja

14.30-15.15

 

„Piłki duże i małe”
- sportowe gry zespołowe

Zaczyk Andrzej

4-6 szkoły podstawowej

wtorek

5 lekcja

11.40-12.25

 

Klasy 7 i II-III

NAZWA ZAJĘĆ

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY

KLASA

DZIEŃ

LEKCJA

GODZINA

SALA

„Melodie strunami malowane”
- spotkania z piosenką i gitarą.

Łukasz Bergel

7 szkoły podstawowej
oraz II-III gimnazjum

środa

8 lekcja

14.30 - 15.15

 57

Klub Ciekawej Książki
- spotkania czytelnicze.

Magdalena Bilińska

II-III gimnazjum

czwartek/piątek

1 lekcja

8.00-8.45

 33/2

„Podróże palcem przez kontynenty”
- geograficzne spotkania
przy mapie i globusie.

 

Spotkania przed egzaminem - geografia 

Renata Blicharska

7 szkoły podstawowej

II-III gimnazjum

 

 

III gimnazjum

piątek
(co drugi tydzień)

7 lekcja

13.40-14.25

 

piątek
(co drugi tydzień)

6 lekcja

12.40-13.25

 
środa 7 lekcja 13.30-14.25  
piatek 7 i 8 lekcja 14.30-15.20  

Spotkania ze słowem.

Zofia Błońska

II gimnazjum

piątek

1 lekcja

8.00-8.45

1

„Spotkania z myszką i klawiaturą” - zajęcia informatyczne.

Błotko Małgorzata

7 szkoły podstawowej II-III gimnazjum

wtorek

8 lekcja

14.30-15.15

45

środa

8 lekcja

14.30-15.15

45

Spotkania przed egzaminem
- język polski.

Bruczyńska Marta

III gimnazjum

 

     

środa

7 i 8 lekcja

13.40-15.15

 

„Ładne literki” - spotkania z kaligrafią.

Chmielowiec Piotr

7 szkoły podstawowej

wtorek

8 lekcja

14.30-15.15

 

„Z piłka za pan brat”
- spotkania ze sportem.

Dryja Helena

7 szkoły podstawowej oraz II-III gimnazjum

wtorek

5 lekcja

11.40-12.25

 

Spotkania przed egzaminem
- historia

Dariusz Garncarczyk

III B gimnazjum

czwartek

8 lekcja

14.30-15.15

48

III A gimnazjum

piątek

8 lekcja

14.30-15.15

48

„Rummikub, Skriba i nie tylko” - spotkania z grami na planszy.

Gamrat Anetta

7 szkoły podstawowej oraz II-III gimnazjum

poniedziałek

8 lekcja

14.30-15.15

 

wtorek

7 lekcja

13.40-14.25

 

„Mały dziennikarz” -
spotkania zespołu dziennikarskiego
gazetki szkolnej Myśl-nick

Gorzela Joanna

7 szkoły podstawowej II-III gimnazjum

poniedziałek

1 lekcja

8.00-8.45

 

„Jak tu pięknie…” -
spotkania z przyrodą.

Edyta Grabizna-Kusz

7 szkoły podstawowej oraz II-III gimnazjum

poniedziałek

8 lekcja

14.30-15.15

54

Spotkania przed egzaminem - biologia Edyta Grabizna-Kusz III gimnazjum poniedziałek 9 lekcja 15.20-16.05  

„Historyczne podróże po Śląsku” - spotkania z kulturą i historią regionu.

Anna Konik-Leszczyńska

7 szkoły podstawowej II gimnazjum

wtorek

7 i 8 lekcja

13.40-15.15

 

„Melodie kontynentów” - 
muzyczno-geograficzne
spotkania obieżyświatów.

Konrad Urszula

7 szkoły podstawowej oraz II-III gimnazjum

wtorek

7 lekcja

13.40-14.25

 

środa

7 lekcja

13.40-14.25

 

„W bibliotece między półkami”
- aktyw biblioteczny.

Kościołek Aleksandra

7 szkoły podstawowej oraz II-III gimnazjum

poniedziałek

7 lekcja

13.40-14.25

 

piątek

7 lekcja

13.40-14.25

 

„Z piłką przy siatce”
- spotkania w drużynie siatkarskiej.

Kuczmik Ewa

7 szkoły podstawowej oraz II-III gimnazjum

czwartek

9 lekcja

15.20-16.05

Sala gimnastyczna

piątek

9 lekcja

15.20-16.05

Sala gimnastyczna

„Z piłką przy siatce”
- spotkania w drużynie siatkarskiej.

Danuta Lagierska

7 szkoły podstawowej oraz II-III gimnazjum

wtorek

16.20-17.05

Sala gimnastyczna

Klub Młodego Historyka.

Machaj Beata

7 szkoły podstawowej

poniedziałek

8 lekcja

14.30-15.15

 

wtorek

8 lekcja

14.30-15.15

 

„Spotkania z Biblią”

ks. Dawid Majka

II-III gimnazjum

wtorek

lub piątek

8 lekcja

14.30-15.15

 

Spotkania z sobą samym,
czyli co mogę sobie powiedzieć.

Neffe Aneta

7 szkoły podstawowej
II-III gimnazjum

poniedziałek

7 lekcja

13.40-14.25

 

czwartek

7 lekcja

13.40-14.25

 

Spotkania pobudzające
szare komórki.

Nowak Zofia

III gimnazjum

środa
(co dwa tygodnie)

8 lekcja

14.30-15.15

 

środa
(co dwa tygodnie)

9 lekcja

15.20-16.05

 

czwartek

7 lekcja

13.40-14.25

 

„To nasze granie i śpiewanie”
- spotkania muzyczne.

Pałka Maria

7 szkoły podstawowej

poniedziałek

9 lekcja

15.20-16.05

 

Klub Miłośników Filmu Anglojęzycznego.

Katarzyna Pastuszka

7 szkoły podstawowej oraz II-III gimnazjum

środa

8 i 9 lekcja

14.30-16.05

 

„Potęga wyobraźni”
- kreatywność, twórcze myślenie,
ścieżka zawodowa.

Pastwa Bożena

7 szkoły podstawowej

środa

 

14.00-15.00

 

Spotkania z inną nauką.

 

Spotkania przed egzaminem - fizyka

Płotkowski Krystian

II i III gimnazjum

wtorek

8 lekcja

14.30-15.15

 

środa

8 lekcja

14.30-15.15

 

Cisza czyli spotkania z bezgłosem - zajęcia wyciszające i relaksujące.

Ewa Podemska-Pniok

7 szkoły podstawowej oraz II-III gimnazjum

       

Spotkania przed egzaminem - matematyka

Alicja Wiśniowska

III gimnazjum

środa

7 i 8  lekcja

13.40-15.15

 
Spotkania przed egzaminem - gramatyka języka angielskiego. Ewelina Szydłak III gimnazjum poniedzałek 9 lekcja 15.20-16.05  

„Dotykając sztuki”
- spotkania artystyczne.

Aneta Szota

7 szkoły podstawowej

       

Spotkania i zabawy w Scratch.

II-III gimnazjum

       

„Chemia inna niż myślisz”
- spotkania z doświadczeniami chemicznymi.

 

Spotkania przed egzaminem - chemia

Danuta Tabisz

7 szkoły podstawowej oraz II-III gimnazjum

 

III gimnazjum

wtorek

8 lekcja

14.30-15.15

 

Spotkania przed egzaminem
- język angielski.

Trembaczowska-Brom Katarzyna

7 szkoły podstawowej
III gimnazjum

środa

8 lekcja

14.30-15.15

 

czwartek
(co drugi tydzień)

8 lekcja

14.30-15.15

 

„Spotkania z profesorem Kropką” - porady językowe.

Elżbieta Varżagolis

7 szkoły podstawowej

wtorek

7 i 8 lekcja

13.40-15.15

52

„Klub Aktywnych Matematyków” - spotkania liczne, geometryczne.

Wiśniowska Alicja

7 szkoły podstawowej

poniedziałek

7 lekcja

13.40-14.25

 

środa

8 lekcja

14.30-15.15

 

DACHL - spotkania z językiem i kulturą krajów niemieckojęzycznych.

Wójcik Iwona

7 szkoły podstawowej II-III gimnazjum

wtorek

9 lekcja

15.20-16.05

43

czwartek
(co drugi tydzień po uzgodnieniu z nauczycielem)

8 lekcja

14.30-15.15

44

„Piłki duże i małe”
- sportowe gry zespołowe.

Zaczyk Andrzej

7 szkoły podstawowej

wtorek

5 lekcja

11.40-12.25

 

II-III gimnazjum

piątek

6 lekcja

12.40-14.25

 

„Zagadki z historią w tle”
- spotkania z przeszłością.

Barbara Żmija

7 szkoły podstawowej

II-III gimnazjum

poniedziałek

8 lekcja

14.30-15.15

 

wtorek

15.00-15.45

 

Dzieci Tysiąclecia - Integracja (X - XII 2017)

Pomagamy w uczeniu się
Poznajemy otaczający świat
Rozwijamy zainteresowania
Rozwijamy kondycję fizyczną
Rozwijamy zdolności artystyczne
Rozwijamy umiejętności społeczne

 

Uczniowie klas 1 - 3 SP

Nazwisko i imię realizatora

Rodzaj zajęć

Termin realizacji

Marcinkowska-Baran Magdalena

BAJECZKI NA DZIECIĘCE SMUTECZKI
- ZAJĘCIA TERAPEUTYCZNO-PEDAGOGICZNE DLA UCZNIÓW KLAS 1 - 3

ŚRODA
14:45 – 15:45

Brzezina Agnieszka
Sordyl Katarzyna

KLUB KRAJOZNAWCZO-TURYSTYCZNY

TERMINY
DO UZGODNIENIA

Podemska – Pniok Ewa

W POSZUKIWANIU ROZWIĄZAŃ
„ROZMOWY PO SZKOLE”

WG INDYWIDUALNYCH UZGODNIEŃ

Brodacka Anna
Marcinkowska-Baran Magdalena

POZNAJEMY ATRAKCJE NASZEJ OKOLICY

TERMINY
DO UZGODNIENIA

Brzezina Agnieszka
Ogórek Beata

SPOTKANIA Z KULTURĄ

TERMINY
DO UZGODNIENIA

Zaczyk Andrzej

TENIS STOŁOWY

PONIEDZIAŁEK
14:30 – 15:15

Dryja Helena
Siwczyk Karolina

SZACH - MAT
- ROZGRYWKI SZACHOWE

PIĄTEK
12.30 - 14.30

Kościołek Aleksandra

PŁYWANIE DLA DZIECI ŚWIETLICY

CZWARTEK
14.30  - 15.30 

Jakubowska Sandra
Szydłak Ewelina

KARAOKE – ZOSTAŃ GWIAZDĄ

WTOREK
14.30 – 15.30

Kaczoch Emilia

COŚ Z NICZEGO - MAŁE DZIEŁA SZTUKI
ZAJĘCIA TECHNICZNE

PIĄTEK 
15:45-16:45

Guziak Anna

GRY I ZABAWY POLONISTYCZNE
Z WYKORZYSTANIEM NARZĘDZI TIK

WTOREK

13:30 -14:30

Jasińska-Sikora Anna

TAŃCOWAŁA IGŁA Z NITKĄ
- ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE

CZWARTEK 
12:45-14:15

Jakubowska Sandra
Trembaczowska-Brom Katarzyna

SZLAKIEM ZABYTKÓW TECHNIKI

TERMINY
DO UZGODNIENIA

Guziak Anna
Robaszkiewicz Aleksandra

WEEKEND Z KSIĄŻKĄ

TERMINY
DO UZGODNIENIA

Gawłowska Barbara

KOLOROWY ŚWIAT W OCZACH DZIECKA
ZAJĘCIA PLASTYCZNE

WTOREK
13:30 – 15:00

Wysocka Grażyna

OD GŁOSKI DO PIOSENKI
GRY I ZABAWY LOGOPEDYCZNE

WTOREK
12:30 – 14:30

Biros Wiesława

ABC PRAWIDŁOWEJ POSTAWY CIAŁA
GIMNASTYKA KOREKCYJNA

CZWARTEK
14:30 – 15:30

SKE

Nazwa zajęć Prowadzący Adresaci - Uczniowoe Dzień Lekcja Godzina Sala

Szkolny Klub Europejski
Euroludek

Iwona Wójcik
Dariusz Waloszczyk
Katarzyna Trembaczowska-Brom
Renata Blicharska

4-7 szkoły podstawowej
oraz II-III gimnazjum

czwartek

7 lub 8 lekcja

13.40-15.15

42

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony