Herb Polski POL Katowice COA
  • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  • III Bieg Rodzinny

  • IV Środowiskowe Spotkania Edukacyjne

  • Wizyta gości z Erasmus+

  • Nauczyciele na scenie

  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Patron Szkoły - Maria Dąbrowska

dni zaleza

ala bezpieczny gimn  szachy17              

Janek Turula z 6b dostał wyróżnienie w międzynarodowym konkursie "Kangur matematyczny".

Gratulujemy  

W XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego 25 lat PSP Profesjonalni, Sprawni, Pomocni  Martyna Szulc z kl. II B zajęła I miejsce oraz  Julia Karaszewska z kl. IC zajęła III miejsce w etapie wojewódzkim.

Dziewczynom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

25latPSP

W Ogólnopolskim projekcie "Auschwitz a postrzeganie współczesnego świata”, który koordynowała pani mgr Barbara Żmija, wyróżnienie otrzymali: Piotr Bień, Agata Szyzdek IIA, Roma Boba IA, Zuzanna Strączek IA, Alicja Łatak IA.

W XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego 25 lat PSP "Profesjonalni, Sprawni, Pomocni" Julia Karaszewska z kl. IC zajęła III miejsce w etapie wojewódzkim.

Gratulujemy  

Osiągnięcia uczniów klas 1-3 SP w konkursach zewnętrznych w II półroczu 2016/2017

KONKURS

UCZESTNICY

Konkurs nauk przyrodniczych „Świetlik”

Nadia Bożek 3c – 90% poprawnych odpowiedzi

"Konkurs Talentów Wszelakich" Szkół Integracyjnych Katowic

Wyróżnienie: Laura Kamińska 2d

Międzyszkolny Konkurs Świetlicowy "Baśnie Andersena" zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 27 w Katowicach

1 miejsce – Tymoteusz Goujon 1a,
Tomasz Sikora 2a,
Emilia Kuhn 3b

XV Sosnowiecka Olimpiada Sportowa dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo

Wyróżnienie: Henryk Szydek 2d

Konkurs kulinarny "Wiosenne smaki" organizowany
przez Śląski Ogród Botaniczny  w Mikołowie  

1 miejsce: Klaudia Knas 2a
Wyróżnienie: Wiktoria Elwicka 2a

2 czerwca 2017 roku w Gimnazjum nr 10 im. Jerzego Kukuczki odbył się IV Miejski Konkurs Czytelniczy „Hobbit, czyli tam i z powrotem”. Z przyjemnością informujemy, że I miejsce zdobyła  Aleksandra Chrobak, uczennica klasy 6b, a III miejsce – Jan Turula, uczeń klasy 6b.

Ola 6b

                                                                              Gratulujemy 

                                                                          Elżbieta Varżagolis 

Z przyjemnością informujemy o kolejnych sukcesach naszych młodych historyków w ogólnopolskim konkursie historycznym Albus. Wzięło w nim udział aż 1350 uczestników z całego kraju. Wielki sukces odniósł uczeń klasy 6b Jan Turula, który został laureatem konkursu. Wysokie miejsca zajęli również:

Mateusz Przybysz - 18. miejsce
Maciej Malik - 20. miejsce
Karol Turula - 25. miejsce
Maciej Suty - 26. miejsce

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.

Barbara Żmija 

Wyniki ogólnopolskiego konkursu Młody Lingwista -język angielski.

W konkursie wyróżnienie otrzymała Olga Meyer z klasy 6-ej, która zajęła 9-te miejsce.

W zestawieniu ogólnopolskim nasza szkoła z języka angielskiego  zajęła 6-te miejsce.

Wyniki:

Olga Meyer, 9. Miejsce-wyróżnienie

Uczestnicy:

Boaz Ricardo, 11. Miejsce

Maria Kupińska, 13.miejsce

Patryk Kotulski, 15. miejsce

Nikodem Świderski, 16.miejsce

Bennet Ricardo, 19.miejsce

Maciej Sztucki, 19.miejsce

Julia Karaszewska, 23. Miejsce

Wiktoria Bieniek, 28. Miejsce

Alicja Łojek, 29. Miejsce

Maciej Malik, 29.miejsce

Małgorzata Kowalska-Daczkowska, 31. Miejsce

Linda Wu, 32.miejsce

Pola Duda, 33.miejsce

Wyniki ogólnopolskiego konkursu Młody Lingwista -język niemiecki.

W zestawieniu ogólnopolskim nasza szkoła z języka niemieckiego  zajęła 12-te miejsce.

Wyniki:

Maria Kupińska, 25.miejsce

Nikodem Świderski, 33.miejsce

Martyna Szulc,37.miejsce

Anna Hibszer, 49.miejsce

Ewelina Szydłak  

Świetlica

Blog świetlicy szkolnej

SKO

Blog Szkolnej Kasy Oszczędności

Mistrzowie Kodowania

Blog "Bo każdy może być programistą"

Mapa witryny

Lista zawartości naszej strony internetowej

Cookies

Polityka bezpieczeństwa strony